top of page
big20SA_edited.jpg
Icon02.png

טיפול אישי 1:1 

תפסיקי לְרַצּוֹת, תתחילי לִרְצוֹת

את מרגישה תקועה? את מסתכלת סביבך ויודעת שאת רוצה להגיע לאנשהו, את פשוט לא יודעת איך? או שאולי את מסתכלת סביבך ואת תוהה - איך הגעתי לכאן? יש לך כמיהה ל"עוד"...?

 

כבר מגיל צעיר אנחנו מקבלות את המסר שהרצון שלנו הוא משני וקולות חיצוניים מקבלים מקום ובמה מרכזית עד שאנחנו מטמיעות אותם ולא בהכרח יודעות לזהות - מה הקול שלי? בתור נשים אנחנו פועלות ועסוקות המון באחרים, אבל מה איתנו? איפה המקום שלנו? ואיך אנחנו מנווטות את הדרך למקום האותנטי שלנו? קודם כל בעצמנו? ובהמשך ישיר לזה - מול הקרובים ויקרים לנו. 

 

אני יודעת על בשרי כמה לגדול ולהשתנות זה קשה ומפחיד. כמה מורכב זה להתבונן במסרים שיינקנו ואימצנו, אל מול המסרים העמוקים החבויים בנו שרק מחכים לפרוץ החוצה. זאת עבודה קשה וסבוכה לפרק את כל הקולות ולהרכיב את עצמי מחדש על ידי איתור והגברת קולות נוספים מיטיבים וכנים. אבל זאת גם עבודת חיינו ואין מתגמלת ממנה. 

קצת עליי

דרך המסע האישי שלי כמאמנת אישית (אוניברסיטת ת״א), מדריכת הנקה (מכללת ללדת), בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה (אוניברסיטת ת"א) ותואר שני במגדר (UCL) ודוקטורנטית למגדר (בר אילן) גיליתי שמה שבוער בי זה אינטגרציה על ידי פירוק והרכבה. שילוב כל התחומים האלה מאפשרים לי לעשות חיבורים של חברה, סביבה ופרט אשר מקנים לי זויות רחבות ומקיפות תוך כדי העצמת סוכנות ובחירה אישית. אימון אישי וזוגי, הנחיה, הקמת מיזם ח.לב אם, וניהול המרחב הפוטנציאלי להעשרת יחסים (עם בן זוגי) לימדו אותי כמה הנרטיב שלנו ותפיסת סיפור חיינו משפיע ומקדם אותנו. 

מה זה אימון אישי מגדרי

מעבר לכלים הרגילים של אימון אישי, אני מביאה את הפריזמה המגדרית, העוזרת לך לראות באופן ברור יותר כיצד הסביבה והחברה שלך עיצבו את תודעתך וכיצד אפשר לפרוץ מחסומים אלה. 

אנו נתרכז בתפיסה העצמית שלך, באמונות היסוד שלך, במערכות היחסים שלך, ובהיסטוריה שלך בכדי להבין איפה את תקועה ואיך את יכולה לזוז ולנוע בצורה חדשה. נעיז להסתכל בצל שלך וגם בהשפעות הזוגיות והמשפחה שלך על מצבך.

נפקח עיניים יחד, באומץ ורוך. נלמד לצאת מחשיבה בינארית שמותירה אותנו תקועות עם אפשרויות מצומצמות של "או-או" ונראה איפה הבחירה שלך משחקת תפקיד תוך כדי הרחבת נקודת המבט שלך והחזרת הסוכנות שלך על חייך.

 

המפגשים הם משחקיים, מעשיים וישירים. אנחנו פונות לאישה שבך (וגם לילדה שבך) בכדי לעזור לך לגלות ולדבר את האמת שלך, לצד גילוי נקודות עיוורות ובחינה מחודשת באמונות מגבילות. 

אני אתן לך שיעורי בית מפתיעים ומעשיים שיעזרו לך לגלות ולפתח את העוצמה שבך - משחקיות, חיות, תשוקה, סקרנות, וביטחון. כל הדברים שתמיד היו שם אבל אולי נעלמו או דעכו קצת.

 

אני כאן לעזור לך לחזור לעצמך כי… את יודעת.

התהליך האימוני מתקיים בקליניקה שלי בכפר סבא או בזום. את קובעת את הקצב ותדירות המפגשים. 

עלות מפגש הוא 400 ש״ח לשעה.

עשהאל מדבר על גברים פגומים ונשים צודקות בפודקסט של פאולה וליאון 5.22
00:00 / 53:57

עשהאל מדבר על גברים פגומים ונשים צודקות בפודקסט של פאולה וליאון 5.22 

ד״ר עשהאל אצל פאולה וליאון על למה קשה לגברים להרגיש 9.8.22

תסריטים משפחתיים בין דוריים - האם התפוח יכול ליפול רחוק מהעץ?

לקביעת פגישה

אפשר למלא פרטים או ליצור קשר

תודה על ההרשמה

אופס, משהו השתבש

בבקשה לנסות שוב

bottom of page