top of page
bb79a1_95499539e1554b828651f600016db190_
Icon01.png

הדרכת מטפלים/ות

אם הגעתם לדף הזה, אז אתם מטפלים, או מתמחים בתהליך למידה או הסמכה שמחפשים משהו.
אולי אתם לא יודעים מה אתם מחפשים.

אני מכיר את החיפוש אחר הייחודיות שלי כמטפל.

אני יודע איך זה קשה למצוא מקום מאפשר בו אתם יכולים לקבל לגיטימציה לייחודיות שלכם כמטפלים, יחד עם הרחבה ואיתגור של איזורי הנוחות שלכם. אני מכיר את המסע לאזורי "הצל" שלנו, וכיצד ללמוד להביא יותר חלקי עצמי שלנו לטיפול. הגישה שלי לטיפול והדרכה היא אינטגרטיבית, מערכתית עם דגש על הכאן ועכשיו.

אני מדריך מוסמך מטעם האיגוד לטיפול זוגי ומשפחתי ועבודה סוציאלית.

כמדריך מוסמך בעבודה סוציאלית ובטיפול זוגי ומשפחתי מטעם האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי, אני מביא את כל החלקים שלי והניסיון שלי בתחומי הטיפול, אימפרוביזציה וחינוך. אני עומד על כתפי ההוגים הגדולים בטיפול משפחתי (Whitaker, Bowen, Schnarch, Minuchin, Satir, Byng-hall), כמו גם הוגי גישות התייחסותיות אקטיביות וחוויתית (Moreno,Keeney, Winnicot, Ringstrom, Wiener, Gottman ועוד). אני גם יושב לרגלי המורים הגדולים לספונטניות ואילתור באומנויות הבמה (Johnstone, Spolin, Fox, Boal, Zaporah, wunder, Miesner, ועוד). כל הגאונים האלה נפגשים, נשזרים ומתפתחים בחדר לאור הצורך הייחודי שלכם ושלנו.

הקדשתי את השנים האחרונות במחקר הדוקטורט שלי בהוראת כישורי אילתור למטפלים, באקדמיה ובשדה והבנתי כיצד לעזור למטפלים להביא יותר מעצמם ולפתח את כישורי המיידיות (Immediacy skills) שנמצאו במחקרים כמשפרי תוצאות טיפול. לגישה שפיתחתי אני קורא גישת מטפלי הנינג׳ה. הדרכה איתי תאפשר לכם/ן ללמוד את הגישה וההשפעות האלה כמו גם מפגש בכאן ועכשיו בהדרכה. אנו נמצא ביחד את האיזון והריקוד הספציפי שהכי יעזור לכם.

יחד, אהיה עזר כנגדכם כדי לדייק ולהעצים את האני הטיפולי שלכם.

מפגש הכרות

ההדרכה איתי מתחילה עם מפגש חד פעמי של 60 דקות בו נכיר ונרגיש אם יש התאמה. בסוף המפגש אשקף לך כיצד הייתי יכול לעזור לך במסע התפתחותך, כולל כמה טיפים ותרגילים ראשונים.

לאחר מכן, תוכלו להחליט אם תרצו להמשיך איתי או לא.

ההדרכות מתקיימות בקליניקה בביתנו בכפר סבא או בזום בימי ראשון עד חמישי בין השעות 9:30 עד 18:00.
אורך המפגש הוא שעה והעלות היא
500 ₪.

תו 2024-01 (2)_edited_edited.png

לקביעת פגישה

אפשר למלא פרטים או ליצור קשר

תודה על ההרשמה

אופס, משהו השתבש

בבקשה לנסות שוב

bottom of page